Zpravodajství

Marilyn Manson ulítává na chřestýších

Kontroverzní rocker Marilyn Manson si chce zajistit svou nesmrtelnost zápisem v Guinessově knize rekordů. Inspiraci hledal mezi celosvětově nejšílenějšími rekordy a nejvíce ho zaujala koupel se smrtelně jedovatými chřestýši.

Dosavadní rekord v koupání ve vaně s životu nebezpečnými plazy drží Jackie Bibby zvaný Hadí krotitel, který s osmdesáti sedmi hady vydržel neuvěřitelných pětačtyřicet minut bez toho, aby na něj zaútočili. Jak uvedl zdroj blízký zpěvákovi, Marilyn zoufale touží po činu, s kterým by si ho lidé už vždy spojovali. Má nyní totiž pocit, že jeho hvězda poněkud zachází. "Klidně se nechá těmi hady i sežrat, když mu to zvýší popularitu," uvedl tento jeho nejmenovaný přítel.

Odvážnému rockerovi, který je už léta posedlý fenoménem smrti, nakonec vzkázal i sám Bibby: "Důležité je pohybovat se velice pomalu, táhle a tiše. Hluku a rychlých pohybů se chřestýši bojí," poradil a dodal, že pokud by hadi přeci jen použili své jedové zuby, smrt přichází do několika vteřin.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz