Zpravodajství

VIDEO: Na Vinohradech zastřelen řidič, který vozil Hušáka

VIDEO: Na Vinohradech zastřelen řidič, který vozil Hušáka

Jak jsme vás již informovali, popraveným mužem na pražských Vinohradech byl řidič, který vozil i ředitele Sazky Aleše Hušáka. Pražští kriminalisté však vylučují, že by vražda měla mít souvislost s generálním ředitelem společnosti. Vše nasvědčuje tomu, že vrah si svou oběť spletl. Situaci kolem případu sledují naši reportéři a další informace přineseme v Televizních novinách.

Zdroj: TV Nova

Jako v mafiánském  filmu
V noci na středu to na pražských Vinohradech vypadalo jako v mafiánském filmu. Ve večerních hodinách se v ulici U Kanálky ozvaly výstřely a k zemi padlo mrtvé tělo muže. Napadený na místě zemřel. Naší televizi se podařilo zjistit, že zastřeleným je řidič patřící do jedné z dceřiných společností Sazky. Tuto informaci sdělil redaktorovi TV Nova mluvčí Sazky Zdeněk Zikmund. Řidič občas také vozil ředitele této společnosti  Aleše Hušáka. Policie tedy prověřuje i to, zda-li cílem útoku neměl být sám Hušák. Po chladnokrevném pachateli intenzivně pátrá.

Vražda na objednávku?
Způsob zabití připomíná práci mafie a vraždu na objednávku. Množství výstřelů napovídá tomu, že vrah chtěl mít jistotu, že oběť skutečně zabije. „ Muž utrpěl střelné zranění, zbraň jsme na místě zajistili," řekla TV Nova pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.
Muž středního věku zastavil autem před večerkou, kam si šel nakoupit. Když se vracel zpět ke svému autu, už tam na něj čekal vrah. Podle svědků se vše obešlo bez jediného slova. Vzápětí padlo několik ran a muž se sesunul mrtvý k zemi. Výstřely padly prý minimálně čtyři. Podle našich informací kulky zasáhly hruď, krk a hlavu. Pachatel po střelbě začal prchat, pravděpodobně směrem k Vinohradské ulici. Při útěku, kdy ho zahlédlo několik svědků, zahodil zbraň. Policisté ji ale později našli.

 


 

Policie se spoléhá na svědky
„Další informace k případu bychom měli znát během několika příštích dní. Byla nařízena soudní pitva, která kriminalistům napoví víc. Současně bude během středy sestaven identikit pachatele, který byl údajně celý v černém," řekla pro nova.cz policiejní mluvčí Eva Miklíková.

"Na místě bylo i několik svědků, z toho jeden byl přímo u místa činu, právě jeho výpoveď by měla kriminalistům pomoci v sestavování portétu střelce," doplnila mluvčí.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz