Zpravodajství

Hanka Kynychová předčasně porodila zdravé holčičky

Hanka Kynychová předčasně porodila zdravé holčičky
Zdroj: TV Nova

Včera odpoledne se narodila cvičitelce Hance Kynychové v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí zdravá dvojčátka. "Jako první přišla na svět v 16.12 hod. Sofie, vážící 1200 g, hned za ní v 16.14 hod. Alexandra s váhou 1600 g. Porod proběhl bez komplikací, maminka i holky jsou zdravé," řekl šťastný tatínek Jindřich Obrdlík.

Protože si Hanka Kynychová ještě pár dní v porodnici poleží, přijde o dnešní křest její nové knížky Tajemství životního stylu 2 a nového cvičebního DVD z populární řady "Hejbejtese", zaměřené na cvičební program p-class s overballem. Na křtu ji zastoupí manžel Jindřich Obrdlík s kolegyní ze Snídaně s Novou Petrou Kruntorádovou, která se na knize podílela.

"V těchto dnech zakládáme občanské sdružení Dětské domovy v pohybu, které bude v příštím roce pořádat dobročinný projekt Hejbejte se a zpívejte ve třiadvaceti dětských domovech po celé ČR," dodal manažer Kynychové Roman Hrůza. "Ale to se naštěstí může obejít bez Hančiny přítomnosti. Pro ni jsou teď samozřejmě nejdůležitější dvojčátka."

Celá rodina se už těší a připravuje na dvojitý přírůstek. Devítiletý bráška Filip dokonce prohlásil, že je připravený si kvůli sestřičkám začít hrát s panenkami.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz