Zpravodajství

VIDEO: Rodiče vyměněných dětí byli v německé televizi

VIDEO: Rodiče vyměněných dětí byli v německé televizi
Zdroj: TV Nova

Případ záměny novorozenců v třebíčské porodnici odvysílala v populární talkshow televize ZDF. Rodiče v úterý večer vyprávěli svůj příběh před miliony německých diváků. Libor Broža s Jaroslava Trojanová tu vystoupili se svou biologickou dcerou Veronikou.

Za stolem oblíbený moderátor Johannes B. Kerner, v křesle zpovídaných hostů známé německé osobnosti a vedle nich trojice Čechů. Mladý pár s malou Veronikou na klíně líčí nedutajícím divákům u nás dobře známý příběh - jaké to bylo, když po deseti měsících zjistili, že jim v porodnici vyměnili děti.

Rodina strávila v horkých křeslech víc než čtvrt hodiny. Veronika si pobyt před kamerami viditelně užívala. Její praví rodiče mezitím trpělivě odpovídali na všechny otázky.

Veroničini praví rodiče divákům popsali všechno, čím si za poslední rok prošli. Otevřeně mluvili i o vztazích s Čermákovými, kteří Veroniku až dosud vychovávali, zatímco se oni starali o jejich Nikolku.

Televize původně pozvala do pořadu obě rodiny. Čermákovi ale odmítli, údajně kvůli pokročilému těhotenství paní Jany. Rodiny si děti definitivně vymění na Nový rok.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz