Zpravodajství

Čechomor vydal desku a vyjel na turné

Skupina Čechomor vydává své první tematické album, na němž představuje tradiční i méně známé vánoční koledy v trochu jiné podobě. Zároveň se Čechomor rozjel na své předvánoční turné po českých i moravských městech.

Patnáct nových skladeb a dvě bonusové písničky se nesou v klasické zvukové náladě Čechomoru a představují kapelu ve vrcholné formě. Čechomor si i tentokrát do studia pozval několik hostů, kteří se na vzniku nahrávky podíleli. Velmi příjemným překvapením je hlas začínající Elišky Ptáčkové, která nazpívala v polštině skladbu Józef, mój kochany. Tato píseň je nasazena zároveň jako první singl. Posluchače zaujme a jistě i potěší píseň, v níž se objeví současná slovenská nejúspěšnější zpěvačka a zlatá slavice Zuzana Smatanová se skladbou Keď tá jasná hviezda. Zvukově zajímavým počinem je didgeridoo Ondřeje Smeykala.

Album s názvem Sváteční Čechomor patří bezesporu mezi nejatraktivnější tituly na letošním předvánočním trhu s hudebními nosiči. Na Vánočním turné zazní skladby z alba. Na každém koncertě pak proběhne křest CD. Koncert Čechomoru můžete navštívit v některém z následujících termínů: 30. 11. Polná u Jihlavy, 1. 12. Krnov, 2. 12. Karviná, 3. 12. Frýdek-Místek, 8. 12. Pozlovice u Luhačovic, 9. 12. Broumov-Bylnice, 13. 12. Kolín, 16. 12. Brno, 20. 12. Zlín, 21. 12. Kunovice u Uherského Hradiště a 22. 12. Praha.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz