Zpravodajství

Leona Lewis – nejvíc skloňované jméno v Británii!

Leona Lewis okouzlila porotu i diváky v anglické verzi pořadu X Factor. Loni se stala absolutní vítězkou a od té doby boří hitparády a sklízí úspěchy ve všech hitparádách. X Factor příští rok odstartuje také na obrazovkách televize Nova.

Za pouhých deset dní se prodalo 1 017 177 jejích desek. Leonino album se tak stalo nejrychleji se prodávajícím britským albem historie. „Album je inspirováno současnou muzikou. Obsahuje i pár rychlejších balad," píše na svých internetových stránkách půvabná zpěvačka.

„Chtěla bych, aby každý, kdo se mnou na albu spolupracoval, na něj mohl být pyšný," přeje si Leona. „Vím, že někteří lidé se mohou ptát, odkud jsem se tady vzala, ale věřte mi, že pracuji tvrdě. Chci lidi překvapit tak, jako jsem překvapila sama sebe," říká Leona Lewis.

Uvidíme, jaké talenty vyšle do světa český X Factor.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz