Zpravodajství

Kateřina Sokolová v Pekingu zpívala

V Číně vrcholí přípravy na soutěž Miss World, které se účastní i Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová. Finále proběhne již tuto sobotu, 1. prosince.

Finalistky Miss World v Číně, včetně naší reprezentantky Kateřiny Sokolové, tento týden navštívily Peking a byla to velmi náročná výprava. Dívky do Pekingu cestovaly dva dny. Kvůli potížím s rezervací pokojů přespávaly v jiných městech a v samotném hlavním městě Říše středu strávily tři dny. „Program byl opravdu nabitý. Každý den jsme spaly jen 4 hodiny, natáčely jsme videoklip k písničce, kterou jsme i nazpívaly pro Olympijské hry 2008 v Pekingu. Jméno písničky je One World One Dream a videoklip poběží na MTV. Taky jsme byly hosty různých televizních show, navštívily jsme ještě nedostavěný olympijský stadion a účastnily se velké charitativní show pro Červený kříž, kde se dražily naše dary včetně mé loutky Hurvínka."

Z Pekingu byla Kateřina ale trochu zklamaná. "Těšila jsem se, ze se projdeme centrem, nebo že si aspoň koupíme nějaké suvenýry, ale neměly jsme šanci. Zato jsme byly na čínské zdi. Moc se mi tam líbilo, všude kolem jsou nádherné hory a vůbec je tam taková zvláštní atmosféra," popsala své cestovatelské zážitky Miss ČR 2007. „Všechny jsme šťastné, že už jsme zase zpátky v Sanyi. Strávily jsme tady spoustu dní, tak už je to takový náš ´druhej čínskej domov´."
Soutěžící teď nacvičují choreografii na velkou módní přehlídku v čínském stylu. Při ní se zároveň uskuteční dílčí soutěž o o nejlepší šaty. Kateřina se jí zúčastní v modelu od známého návrháře Josefa Klíra.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz