Zpravodajství

VIDEO: V Praze hořela auta, zřejmě dílo žháře

VIDEO: V Praze hořela auta, zřejmě dílo žháře

Na pražském Jarově hořela v sobotu brzy ráno auta. Oheň poškodil celkem sedm osobních vozidel a jedno nákladní. "Příčinou vzniku požáru bylo pravděpodobně úmyslné zapálení," řekl Filip Vojtěchovský z operačního střediska hasičského sboru. Reportáž připravuje Ondřej Špalek.

Zdroj: TV Nova

Obyvatele sídliště probudila po čtvrté hodině ráno oranžová zář v oknech, výbuchy pneumatik a kvílení hasičských sirén. Na parkovišti před jedním z paneláků to v první chvíli vypadalo jako po útoku teroristů. Žár z požáru byl tak velký, že rozpaloval okna budovy v sousedství. Kdo parkoval poblíž zuřící výhně, snažil se ještě na poslední chvíli odjet.

Hasiči byli s plameny hotovi za deset minut, při požáru se naštěstí nikomu nic nestalo. Z šesti vozidel ale zbyly majitelům jen nepoužitelné trosky.

Celková škoda podle Vojtěchovského nepřesáhla půl milionu korun. Neznámý pachatel zapálil automobily kolem čtvrt na pět ráno. více se dozvíte ve videu z Televizních novin.

 

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz