Zpravodajství

VIDEO: Toxymoron míří k divákům

VIDEO: Toxymoron míří k divákům

První výsledky Noci filmových nadějí jsou na světě. Režisér Jakub Hussar, jenž s filmem Toxymoron vyhrál první běh projektu, nám v srpnu sliboval, že se u nás v televizi pochlubí svým absolventským snímkem Skeletoni. Jak plní sliby, jste mohli vidět v pondělní Snídani s Novou.

Zdroj: TV Nova

Režisér do studia sice nemohl dorazit, ale poslal za sebe producenta filmu Ctibora Poubu a skladatele Vladimíra France, který ke snímku složil hudbu. Dvojici doplnil mediální analytik TV Nova Milan Kruml, dramaturg prvních dvou Nocí filmových nadějí, a potvrdil, že se chystá třetí.

Snímek, na němž participovala TV Nova, má v pondělí v pražském Aeru premiéru. Milan Kruml doplnil, že by jej rád viděl i na obrazovce TV Nova.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz