Zpravodajství

VIDEO: Českého slavíka otevře Prase

VIDEO: Českého slavíka otevře Prase

Nervozita v zákulisí populární hudby stoupá. Blíží se totiž vyhlášení výsledků jednoho z nejdůležitějších žebříčků popularity - Českého slavíka. Přímý přenos, který zahájí píseň Prase, vysíláme už tuto sobotu od 20:00.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Zatímco slavičí tým intenzivně připravuje sobotní show, v kuloárech probíhají dohady o tom, která dáma usedne letos na vrcholek v ženské kategorii. Ačkoli hlasování bylo v pátek uzavřeno, výsledky ještě nejsou známé a je prostor pro spekulace. Získá desátého zlatého Slavíka Lucie Bílá, nebo si pro své třetí zlato přijde Aneta Langerová? Může se ale také stát, že vítězem ženské kategorie bude někdo úplně jiný.

Jistě bude také napínavá kategorie zpěváků. Ačkoli většina sází na prvenství Karla Gotta, může si sošku popularity odnést kdokoli. Velká neznámá vládne nad kategorií kapel. Obhájí loňské vítězství Divokej Bill, nebo jej z trůnu sesadí některý z předchozích držitelů zlatého Slavíka?

Pořadatelé nám odhalili, kdo v sobotní show vystoupí. První hudební kousek s nepříliš slavnostně znějícím názvem "Prase" dá kapela Divokej Bill. Těšit se můžete na špičku letošních hitparád včetně kapel Wanastowi Vjecy, Chinaski či zpěvaček Ewy Farne a Anety Langerové.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz