Zpravodajství

VIDEO: Nová vánoční tradice rozsvítila Novu

VIDEO: Nová vánoční tradice rozsvítila Novu

Nové zpravodajské centrum, ze kterého už dva měsíce vysíláme to nejaktuálnější dění, inspirovalo šéfa zpravodajství a publicistiky k nové tradici.

Zdroj: TV Nova

Každý čtvrtek před první adventní nedělí se u zpravodajské budovy slavnostně rozsvítí trojice stromků. Autor nápadu Martin Ondráček se ze své kanceláře dívá přímo do koruny stromů a rozhodl se spolu s kolegy, že by mohli stromy rozsvítit. Nápad se

Zdroj: TV Nova
líbil a myšlenka se rychle změnila v příjemné předvánoční setkání. Slavnostní rozsvěcení stromků si nechal ujít málokdo. Mezi diváky se objevili například Markéta Fialová, Ladislav Potměšil, řada zpravodajských reportérů a dalších lidí, bez nichž by se televize Nova neobešla. 

Adamcová a Hornová dorazily i se svými dítky
V davu se objevily i dvě maminky se svými ratolestmi. Sporťačka Jana Adamcová přivedla svého téměř dvouletého synka Daniela a Lenka Hornová držela v náručí pětiměsíční dcerku Lauru.

Zdroj: TV Nova
Stromky se rozsvítily v přímém přenosu v Odpoledních televizních novinách za asistence generálního ředitele TV Nova Petra Dvořáka a patronky večera herečky Jiřiny Jiráskové. "Normálně na večírcích zpívám, ale dnes jsem se rozhodl, že to neudělám, a pozval jsem si místo toho sbor," vtipkoval Petr Dvořák, když představoval chlapecký sbor Boni pueri, který dokonale podrthl slavnostní náladu. Sbor srdečně zve na své koncerty, jako například ten, co je v plánu 18. prosince v Senátu.  

Horkým nápojům pomohla vanilka
Vánoční atmosféru dokreslovalo nachystané cukroví a horké nápoje. Karel Vocásek, jehož firma zajišťovala občerstvení, prozradil, že jejich svařené víno, grog a punč obsahují důležitou ingredienci, která dává jejich nápojům neodolatelnou chuť. Ze svého know-how prozradil, že jde o speciální vanilku. Detaily už si nechal pro sebe, a tak nezbývá, než vyrazit do scecializovaných obchodů a nechat si poradit, která vanilka by mohla být korunkou zrovna toho vašeho punče.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz