Zpravodajství

Ester Ládová nakupuje dárky až po Mikuláši

Ester Ládová nakupuje dárky až po Mikuláši
Zdroj: Korzo

Zpěvačka a bývalá pornoherečka Ester Ládová bude letos poprvé slavit Vánoce v rodině svého přítele. Věnuje proto velkou pozornost vybírání vhodných dárků.

"Mému Bohouškovi na tom Štědrém dnu moc záleží a já se taky těším," říká. "O dárečcích většinou přemýšlím dlouho dopředu a chci hlavně svým bližním udělat radost a překvapit je. Nemám ráda praktické dárky. Už v pubertě jsem dost nesnášela pod stromkem punčocháče nebo lak na vlasy, proto bych to nikdy nikomu nekupovala."

Ester sama velké dary nečeká. "Nejsou potřeba, ze zkušenosti vím, že člověka potěší i nápaditá drobnost. Z toho také vycházím," konstatovala Ester.
Nákupy samotné si ale nechává na poslední tři týdny před svátky.
"Vánoční atmosféra je pro mne naprosto okouzlující, a proto nakupovat dárky vždy vyrazím, až když vrcholí. Oželím i davy lidí valící se ulicemi, protože já mám oči jen pro vánoční ozdoby, světélka, koledy znějící z obchodů a padání sněhových vloček," rozplývá se. A když se prý náhodou vyplní předpověď meteorologů o Vánocích na blátě, nevadí, hlavně když budou všichni na Štědrý den spolu, zdraví a spokojení.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz