Zpravodajství

Ester Ládová nakupuje dárky až po Mikuláši

Ester Ládová nakupuje dárky až po Mikuláši
Zdroj: Korzo

Zpěvačka a bývalá pornoherečka Ester Ládová bude letos poprvé slavit Vánoce v rodině svého přítele. Věnuje proto velkou pozornost vybírání vhodných dárků.

"Mému Bohouškovi na tom Štědrém dnu moc záleží a já se taky těším," říká. "O dárečcích většinou přemýšlím dlouho dopředu a chci hlavně svým bližním udělat radost a překvapit je. Nemám ráda praktické dárky. Už v pubertě jsem dost nesnášela pod stromkem punčocháče nebo lak na vlasy, proto bych to nikdy nikomu nekupovala."

Ester sama velké dary nečeká. "Nejsou potřeba, ze zkušenosti vím, že člověka potěší i nápaditá drobnost. Z toho také vycházím," konstatovala Ester.
Nákupy samotné si ale nechává na poslední tři týdny před svátky.
"Vánoční atmosféra je pro mne naprosto okouzlující, a proto nakupovat dárky vždy vyrazím, až když vrcholí. Oželím i davy lidí valící se ulicemi, protože já mám oči jen pro vánoční ozdoby, světélka, koledy znějící z obchodů a padání sněhových vloček," rozplývá se. A když se prý náhodou vyplní předpověď meteorologů o Vánocích na blátě, nevadí, hlavně když budou všichni na Štědrý den spolu, zdraví a spokojení.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz