Zpravodajství

Žena se málem otrávila

Žena se málem otrávila

Zřejmě technická závada na karmě způsobila dramatický večer v ulici Bratranců Veverkových v centru Pardubic. Mladá žena se v bytě přiotrávila unikajícím oxidem uhelnatým. Záchranka ji převezla do nemocnice.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Když hasiči vnikli do bytu, viděli na zemi ležet bezvládné tělo ženy, která se přiotrávila jedovatým plynem. Celá ulice byla na nohou. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. Všichni nájemníci museli ven.

Případem se už začala zabývat kriminální policie. Majitel domu se k nešťastné události nechtěl vyjádřit.

Oxid uhelnatý je velmi nebezpečný plyn. Příznaky otravy se projevují ze začátku bolestí hlavy. Člověk ztratí nakonec vědomí a umírá.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz