Zpravodajství

Hanka Kynychová dostane dvojčátka domů až po Vánocích

Hanka Kynychová dostane dvojčátka domů až po Vánocích
Zdroj: Korzo

Šťastná maminka Hanka Kynychová už je z porodnice doma, své dvě holčičky, Sofii a Alexandru, které se narodily sedm týdnů před termínem, musela ještě nechat v péči lékařů. Oblíbená cvičitelka se cítí skvěle a navštívila už i své fit centrum, i když tentokrát ještě necvičila a dopřála si jen masáž.

Na snímcích maminky s malou Sofií, které pořídil tatínek Jindřich Obrdlík, je vidět, jak jsou holčičky drobné, při narození měly 1,1 a 1,5 kilogramu, ale zdravotně zcela v pořádku. Maminka je sice ještě nekojí, ale zato za nimi každý den do nemocnice dochází. "Dvojčátka budou ještě tři týdny v inkubátoru, a také nějaký čas potom musejí ještě zůstat v odborné péči, takže Vánoce oslavíme nadvakrát, v porodnici i doma u stromečku kvůli Filípkovi," říká Hanka Kynychová. "Ten už se ale na sestřičky moc těší. Prý si s nimi klidně bude hrát třeba i s panenkami."

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz