Zpravodajství

Kylie Minogue se chystá do Česka. Británii už vyprodala

Kylie Minogue se chystá do Česka. Británii už vyprodala
Zdroj: EMI

Nová deska Kylie Minogue X je ještě teplá z výroby, pulty obchodů obsadila teprve koncem listopadu, a popová princezna již oznámila termíny svého koncertního turné. 12. května 2008 se na její zbrusu novou show může těšit i Česká republika.

Kylie prozradila, že její nová show bude radikálně jiná než její předchozí turné. Kylie Minogue léta svými propracovanými živými vystoupeními dokazuje, že patří mezi nejrespektovanější zpěvačky na světě.

Její nové turné odstartuje 6. května v Paříži, o šest dní později ji přivítá Matička stověžatá s plnou Sazka Arenou fanoušků. Informace o předprodeji lístků by měl český pořadatel oznámit v nejbližších dnech.

To ve Velké Británii už mají ohledně vstupenek jasno. V Anglii se v pondělí kolem jejich prodeje strhlo pravé šílenství. V devět hodin ráno byly lístky k dispozici a před desátou prodejci hlásili totálně vyprodáno. Zájem fanoušků byl obrovský, proto promotéři vyšli britským fanouškům vstříc a ohlásili dalších sedm koncertů v UK.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Národního ptáka si letos nezvolíme. Anketa se odkládá na příští rok

Ministerstvo životního prostředí (MŽP) odkládá anketu o národního ptáka na rok 2023. V pondělí to potvrdila mluvčí úřadu Dominika Pospíšilová. Podle mní ministerstvo pro tento rok řadu velmi naléhavých priorit, ať už legislativních nebo dotačních k rychlé pomoci proti energetické chudobě a úspěšné zvládnutí české předsednictví EU, proto se osvětová kampaň podle dohody s Českým svazem ochránců přírody uskuteční v roce 2023. Česko tak minimálně do příštího roku zůstane jednou z mála evropských zemí, která nemá svého národního ptáka. S výběrem by kromě České společnosti ornitologické měla pomoci hlavně veřejnost.

Píše se na Deník.cz