Zpravodajství

VIDEO: Adamec ukázal ve Snídani noty na Slavíka

VIDEO: Adamec ukázal ve Snídani noty na Slavíka

Jste zvědaví, co si na vás tvůrci vyhlašování ankety Český slavík připravili? Drobnou nápovědu pro vás má Snídaně s Novou, která hostila režiséra Jiřího Adamce.

Zdroj: TV Nova

Ve scenáři, který režisér do Snídaně přinesl ukázat, chybí to nejdůležitější - tedy výherci ankety. "Muzika Bohemica s tím dělá strašné fóry," uvedl na konto pořadatelské agentury Jiří Adamec s tím, že ani štáb neví, kdo vyhraje.

Podle Adamce jsou stejně jako u Miss i u Slavíků indicie, kdo by mohl vyhrát, ale s jistotou to neví nikdo. S těmi hudebníky, kteří  na místě nemohou být, se v průběhu večera režie spojí pomocí telemostu.

Kdo letos vyhrál, bude postupně odkrýváno v sobotu večer od 20:00 na Nově.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz