Zpravodajství

VIDEO: Zablokované dálnice D1 a D5: jeden mrtvý a hořící peugeot

VIDEO: Zablokované dálnice D1 a D5: jeden mrtvý a hořící peugeot

Hodně napilno měli záchranáři v různých koutech republiky na českých dálnicích. V sobotu dopoledne vzplálo na 167. kilometru dálnice D1 osobní auto, v němž zemřel 33letý řidič. Na dálnici D5 ve směru na Rozvadov havarovalo jedno osobní auto a dva kamiony. Nehoda zablokovala provoz do jedné hodiny odpoledne. Našemu serveru to sdělili mluvčí policie Brno-venkov Aleš Mergenthal a mluvčí plzeňských hasičů František Vaško.

Zdroj: TV Nova

"V 9:50 se na dálnici D1 zastavil Peugeot 406 v levém pruhu," uvedl Mergenthal s tím, že auto začalo hořet. I přes příjezd hasičů se už muže nepodařilo zachránit. "Zda řidič zemřel při požáru, nebo už před ním, ukáže soudní pitva," řekl mluvčí. Podle něj požár nezasáhl motor, poškodil kabinu peugeotu. Nehoda komplikovala dopravu řidičům na D1 ve směru na Prahu.

Na dálnici D5 začal řidič kamionu prudce brzdit před překážkou na vozovce. "Zezadu do něj narazil druhý kamion, který měl zcela zdemolovanou kabinu," uvedl Vaško. Podle něj řidiče druhého kamionu převezli záchranáři letecky na emergency do plzeňské nemocnice. Do druhého kamionu vrazilo zezadu osobní auto, posádka vozu nehodu přežila. Provoz na hlavní tepně do Německa byl kolem jedné hodiny odpoledne obnoven.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz