Zpravodajství

VIDEO: Topolánek boural v autě při rallye

VIDEO: Topolánek boural v autě při rallye

Premiér Mirek Topolánek (ODS) umí přežít nejenom politické turbulence. Kus pořádného valašského štěstí měl předseda vlády v sobotu při 13. ročníku Pražského rallysprintu. Vůz, v němž dělal Topolánek spolujezdce známému závodníkovi Václavu Pechovi, havaroval. Premiér ale vyvázl od nehody bez vážnějších zranění. Informoval o tom server novinky.cz.

Zdroj: TV Nova

Policie případ šetřit nebude. "U automobilových soutěží by muselo jít o vážné zranění, abychom se o to zajímali," sdělila našemu serveru mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Rallye je vítanou příležitostí pro zviditelnění i pro další celebrity. Do overalu spolujezdce se nasoukal i šéf sněmovny Miloslav Vlček. Tomu se dařilo lépe, po šesti rychlostních zkouškách patřila jeho posádce čtvrtá příčka. Na startovní listině bylo možné nalézt i jména europoslance Jana Březiny, herce Petra Čtvrtníčka a modelky Petry Minářové.

"Od začátku bylo vše perfektní, ráno jsme zvolili dobré pneumatiky a dařilo se nám. Užíval jsem si i souboj s Emilem (Trinerem) a očekával, že se rozhodne právě na Strahově," řekl Pech, kterého nakonec zastavila technická závada. "Na jiné soutěži bychom auto ještě dostali do servisu a tam to opravili, tady to ale nemělo cenu," řekl ČTK plzeňský jezdec.

Šéf sněmovny Vlček obsadil se svým řidičem šestou příčku.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz