Zpravodajství

VIDEO: Topolánek boural v autě při rallye

VIDEO: Topolánek boural v autě při rallye

Premiér Mirek Topolánek (ODS) umí přežít nejenom politické turbulence. Kus pořádného valašského štěstí měl předseda vlády v sobotu při 13. ročníku Pražského rallysprintu. Vůz, v němž dělal Topolánek spolujezdce známému závodníkovi Václavu Pechovi, havaroval. Premiér ale vyvázl od nehody bez vážnějších zranění. Informoval o tom server novinky.cz.

Zdroj: TV Nova

Policie případ šetřit nebude. "U automobilových soutěží by muselo jít o vážné zranění, abychom se o to zajímali," sdělila našemu serveru mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Rallye je vítanou příležitostí pro zviditelnění i pro další celebrity. Do overalu spolujezdce se nasoukal i šéf sněmovny Miloslav Vlček. Tomu se dařilo lépe, po šesti rychlostních zkouškách patřila jeho posádce čtvrtá příčka. Na startovní listině bylo možné nalézt i jména europoslance Jana Březiny, herce Petra Čtvrtníčka a modelky Petry Minářové.

"Od začátku bylo vše perfektní, ráno jsme zvolili dobré pneumatiky a dařilo se nám. Užíval jsem si i souboj s Emilem (Trinerem) a očekával, že se rozhodne právě na Strahově," řekl Pech, kterého nakonec zastavila technická závada. "Na jiné soutěži bychom auto ještě dostali do servisu a tam to opravili, tady to ale nemělo cenu," řekl ČTK plzeňský jezdec.

Šéf sněmovny Vlček obsadil se svým řidičem šestou příčku.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz