Zpravodajství

VIDEO: Výsledky Slavíka už jsou známé, ale neveřejné

VIDEO: Výsledky Slavíka už jsou známé, ale neveřejné

Více něž tři hodiny trvala generální zkouška na dnešní slavnostní ceremoniál předávání Českých slavíků. Byli jsme u toho a prozradíme vám něco ze zákulisí. Na generálce zazněla i některá jména.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Drahé parfémy, nejmodernější šaty a zářivé úsměvy. Tak to bude vypadat dnes večer ve Státní opeře v Praze. Ještě včera a dnes odpoledne ale v sále pobíhali technici, zvukaři a asistensti oblečení do pracovních jeansů a triček. Jen zpívající hvězdy vystupovali v tom, v čem je uvidí televizní diváci.

Spanilá jízda Jiřího Adamce a Leoše Mareše
Hlavní osobou nebyl moderátor Leoš Mareš, ale režisér Jiří Adamec, který jakoby měl čtyři ruce a deset oči. Režisér totiž behěm generální zkoušky ladí každý detail. To, co vypadá v televizi naprosto dokonale, musí třeba ještě během odpoledne překonat řadu dětských nemocí. Tu bylo nutné doladit zvuk, tu musí ze záběru zmizet mikrofon nebo se musí nasměrovat předávající. Moderátor pak bude tím, kdo bude zářit v průběhu celého přímého přenosu a Leoš Mareš se na Slavíka už několik týdnů dopředu velmi těšil.

Na zkoušce zazněla jména 
Během zkoušky zazněla i některá jména, ale rozhodně nešlo o výsledné pořadí. Někdy pořadatelé vtipkovali a vyhlašovali interpety, kteří v anketě bodovali před desítkami let, jindy nahodile míchají jména těch, kteří v populární hudbě trvale patří k nejoblíbenějším. Výsledky však už jeden muž zná. Je jím ředitel pořadatelské agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský. Výsledky nikomu neprozradil, ale dnes odpoledne exkluzivně našemu serveru řekl, že jeho osobně některé výsledky překvapily.

Jak se zkoušelo v pátek, vám ukáže přiložené video kolegyně Alice Kafkové, reportérky pořadu Volejte Novu.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz