Zpravodajství

Pirát z Karibiku se bojí pohledu na krev

Pirát z Karibiku se bojí pohledu na krev
Zdroj: TV Nova

Herec Johnny Depp se na premiéře svého nového filmu Sweeney Todd: Holič-démon z Fleet Street přiznal, že má hrůzu z pohledu na vlastní krev.

Depp sice hraje v novém filmu chladnokrevného holiče zabijáka, ale v reálném životě se bojí, aby se proboha neřízl do prstu. Z doktorů má vyslovený strach. Nemá prý totiž rád, když do něj někdo rýpe a šťouchá. "V tomto filmu je hodně scén, kde se pouští žilou, ale já si radši svou krev nechám tak, jak je a kam patří, děkuji pěkně. Pohled na vlastní krev nesnáším moc dobře. Ostatně nikdo nemá rád, když se do něj píchá a šťouchá, ať už je to ve vězení nebo u doktora."

Když se ho novináři ptali, jestli někdy ztratil větší množství krve, zažertoval: "Jo, ale zase jsem ji našel!" Ačkoliv jsou v novém filmu k vidění celé litry krve, režisér Tim Burton ve skutečnosti Deppův strach z krvácení sdílí.

"Když mi u doktora berou krev, vždycky se radši dívám jinam. Krev, kterou užíváme ve filmu je ovšem divadelní, takže mi to pořád připadá jako hra. Opravdové by to bylo horší. "

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz