Zpravodajství

Pirát z Karibiku se bojí pohledu na krev

Pirát z Karibiku se bojí pohledu na krev
Zdroj: TV Nova

Herec Johnny Depp se na premiéře svého nového filmu Sweeney Todd: Holič-démon z Fleet Street přiznal, že má hrůzu z pohledu na vlastní krev.

Depp sice hraje v novém filmu chladnokrevného holiče zabijáka, ale v reálném životě se bojí, aby se proboha neřízl do prstu. Z doktorů má vyslovený strach. Nemá prý totiž rád, když do něj někdo rýpe a šťouchá. "V tomto filmu je hodně scén, kde se pouští žilou, ale já si radši svou krev nechám tak, jak je a kam patří, děkuji pěkně. Pohled na vlastní krev nesnáším moc dobře. Ostatně nikdo nemá rád, když se do něj píchá a šťouchá, ať už je to ve vězení nebo u doktora."

Když se ho novináři ptali, jestli někdy ztratil větší množství krve, zažertoval: "Jo, ale zase jsem ji našel!" Ačkoliv jsou v novém filmu k vidění celé litry krve, režisér Tim Burton ve skutečnosti Deppův strach z krvácení sdílí.

"Když mi u doktora berou krev, vždycky se radši dívám jinam. Krev, kterou užíváme ve filmu je ovšem divadelní, takže mi to pořád připadá jako hra. Opravdové by to bylo horší. "

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz