Zpravodajství

VIDEO: Zemřela mu matka, upil se k smrti

VIDEO: Zemřela mu matka, upil se k smrti

Záhadnou smrt dvou lidí řeší policisté ve východních Čechách. Tělo ženy a jejího syna našli v neděli ráno přímo v jejich bytě, na sídlišti v centru Jičína. Všechno napovídá tomu, že muž s největší pravděpodobností neunesl smrt své matky, se kterou celý život žil, a upil se k smrti.

Zdroj: TV Nova

K neštěstí došlo za dveřmi bytu. Krátce po deváté hodině ráno přijeli hasiči do domu na jičínském sídlišti, aby otevřeli dveře bytu. Zjistili, že uvnitř jsou dva mrtví lidé.

"Jednalo se o sedmaosmdesátiletou ženu a jejího jedenapadesátiletého syna, kteří zde žili ve společné domácnosti," uvedla jičínská policistka Hana Klečalová.

Podle prvních informací zemřela žena před několika dny přirozenou smrtí. Její syn to nikomu nenahlásil a dál i s matkou v bytě žil. Situaci ale zřejmě psychicky nezvládl a svůj žal zapíjel alkoholem.

"Mohu potvrdit, že v pokoji muže bylo skutečně nalezeno několik prázdných lahví od alkoholu," uvedla policistka.

Muž pravděpodobně na následky otravy alkoholem zemřel. Přesnou příčinu obou úmrtí určí až nařízená soudní pitva.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz