Zpravodajství

V obchodech koupíte i rakovinotvorná afrodiziaka

V obchodech koupíte i rakovinotvorná afrodiziaka
Zdroj: TV Nova

Afrodiziaka Poppers, která jsou rakovinotvorná, i přes vyhlášku Ministerstva životního prostředí z erotických obchodů nezmizela. bchodníci totiž přišli na trik, jak je zákazníkům nabídnout. Prodávají je jako čističe videohlav nebo kůže. Opatřit si Poppers není problém, stačí, když máte živnostenský list.

Abyste lahvičku Poppers získali, můžete podnikat v jakémkoli oboru. Lahvičku Poppers se na živnostenský list podařilo bez problému koupit i nám.

Česká obchodní inspekce ani Inspekce životního prostředí nemají na prodejce páky. ČOI totiž nemá v kompetenci chemický zákon a IŽP zase nemůže dostatečně kontrolovat, jestli si u prodejců mohou lidé koupit Poppers pouze na živnostenský list.

Distributoři Poppers slibují uživatelům zhruba za 400 korun nadpozemské zážitky.

V únoru tohoto roku ministerstvo životního prostředí na popud EU vydalo vyhlášku, která prodej afrodiziak zakazuje. Erotické obchody je ale nabízejí na čištění kůže a hlav videí. Na co je lidé doopravdy používají, prodejce už nezajímá. Na základě našeho podnětu nyní inspektoři prověřují tržiště i obchody, které by mohly Poppers nabízet.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz