Zpravodajství

VIDEO: Nekrofil na hřbitově souložil s mrtvolami

VIDEO: Nekrofil na hřbitově souložil s mrtvolami

Jen těžko uvěřitelný případ teď musí řešit mostecká policie. Na litvínovském hřbitově se totiž sexuálně ukájel muž přímo na mrtvých tělech.

Zdroj: TV Nova

Policie nám přímo potvrdila, že takový případ vyšetřuje. Našemu reportérovi se ale podařilo zjistit, že ještě v pondělí večer si byli místo činu vyfotit.

Šlo o márnici litvínovského hřbitova. Zatím můžeme jen spekulovat jestli šlo přímo o zaměstnance technických služeb, které hřbitov spravují nebo to byl jen cizí člověk.

Soulož s mrtvolou se odborným výrazem nazývá nekrofilie. Podle psychiatrů jde o sexuální úchylku, která se nejčastěji vyskytuje právě mezi zaměstnanci pohřebních ústavů.

Podle policie by v případě prokázání trestného činu šlo o hanobení lidských ostatků. Za to může jít pachatel až na dva roky do vězení.

Psycholog: neobvyklé choutky 

"Nekrofilie patří k poruchám sexuální preference," řekl našemu serveru psycholog Karel Humhal. Podle něj jsou nekrofilové „početně vzácnými" devianty. Nekrofila vzrušuje sexuální styk s mrtvolou," uvedl psycholog.

Nekrofilii lze podle Humhala srovnávat se sodomií a frotérstvím. Sodomie je sexuální náklonnost k zvířatům. Frotérem je ten, který se ukájí při těsném tělesném kontaktu např. v tramvajích.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz