Zpravodajství

Nejmenší Češce s 92 centimetry ukradli milovaného psa

Nejmenší Češce s 92 centimetry ukradli milovaného psa

Ztráta milovaného zvířete je ranou pro každého. Pro postiženého člověka, jehož jediným společníkem je pes, je to ale skutečnost ještě horší. Přesně s tím se teď musí vyrovnat vážně tělesně postižená Irena Kříštová. Ta trpí vrozenou vadou, kvůli které měří jen 92 centimetrů a je tak nejmenší ženou v České republice. Jejího psíka před necelým týdnem ukradl zloděj.

Paní Irena šla 5. prosince na procházku se svou fenkou Age. Cestou se stavila v obchodě, aby si koupila rohlíky. Byla pryč asi osm minut, a když se vrátila, Age byla pryč.

Paní Kříštová okamžitě celou věc nahlásila na policii. Zatím se ale nenašla žádná stopa, která by k nalezení fenky vedla.

Ztráta milovaného pejska není ale pro paní Irenu první životní rána. Měla těžké dětství, nemohla studovat a její vlastní matka se za ni styděla. Když si před třinácti lety pejska pořídila, nečekala, že by jí ho mohl někdo ukrást.

Podle svědků si fenku odvedla paní, která tvrdila, že paní Kříštovou zná. Ta si myslí, že se jí krádeží psa chtěl někdo pomstít.

Paní Kříštová nepřestává doufat, že se Aginka najde a budou tak moct společně strávit Vánoce i Silvestra.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz