Zpravodajství

Socha za celoživotní přínos ve tvaru penisu přivedla Conneryho do rozpaků

Socha za celoživotní přínos ve tvaru penisu přivedla Conneryho do rozpaků
Zdroj: TV Nova

Legendární herec Sean Connery sesbíral během svého plodného hereckého života celou řadu prestižních ocenění. Jeho sbírka se může pochlubit rytířským řádem, cennou soškou Oskara, ale i třemi Zlatými Glóbusy. Nyní byl na každoročním 4. bahamském mezinárodním festivalu v Nassau na Bahamách oceněn za svůj celoživotní přínos filmu skutečně impozantní cenou. Od pořadatelů převzal s ruměncem na tváři obří dřevěnou sochu ve tvaru pánského přirození.

Herec, který je známý svým decentním vystupováním, byl očividně zmaten a v rozpacích. Nakonec však za cenu, kterou musel kvůli její nadměrné velikosti držet oběma rukama, slušně poděkoval. Jak prozradila herečka Daryl Hannahová, která byla na festivalu čestným hostem, Connery se jí honem šel ptát na její názor, zda je cena vhodná.

"Sean byl tak roztomilý, jak se topil v rozpacích," prozradila herečka. "Zcela vážně se mne ptal, jestli se mi ta socha líbí a jestli bych si ji doma vystavila." Daryl pak celou situaci zachránila, když kolegovi doporučila, aby se za cenu nestyděl, protože je předávána jen opravdu významným hercům za celoživotní přínos a patří k místní tradici.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz