Zpravodajství

VIDEO: Stařík si prohnal kulku hlavou v centrále Sazky

VIDEO: Stařík si prohnal kulku hlavou v centrále Sazky

Neobvyklý případ se stal ve středu před jedenáctou hodinou na Praze 9. Přímo v cenrtále Sazky se tam postřelil do hlavy 76letý muž. Našemu serveru to sdělila pražská policejní mluvčí Eva Miklíková. Situaci sleduje reportér Ondřej Špalek.

Zdroj: TV Nova

Podle našich informací muž bojuje o život v nemocnici na pražských Vinohradech. "Muž v důchodovém věku chtěl spáchat sebevraždu v ulici K Žižkovu," uvedla mluvčí. Legálně drženou zbraní si prohnal kulku hlavou. "Muže jsme s vážným střelným poraněním hlavy převezli do nemocnice," uvedla mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

"Muž působil dojmem duševně vyšinutého člověka," řekl mluvčí Sazky Zdeněk Zikmund. Podle něj muž neměl u firmy žádné výhry ani reklamace. Těsně před výstřelem ale vedl zmatené řeči, že mu někdo v roce 2005 ukradl výherní sázenku, uvedl Zikmund. Podle mluvčího Sazky se nejednalo o zaměstnance společnosti. Jméno sebevraha prý firmě nic neříká.

Proč se muž rozhodl demonstrativně skoncovat se životem, nyní zjišťuje policie. Objevila se dokonce spekulace, že jde o příbuzného řidiče Sazky, jehož nedávno někdo zastřelil na Vinohradech. Mluvčí společnosti to ale odmítl.

Muž nemá příliš dobré vyhlídky na přežití. "Po operaci je v kritickém stavu na ventilátoru," uvedla ve 14:45 mluvčí Vinohradské nemocnice Jana Jelínková. Zraněný muž nemá podle lékařů prakticky žádnou šanci na přežití. Udržují ho však na přístrojích kvůli případné transplantaci jeho orgánů.

 

 

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz