Zpravodajství

Další vývoj nekrofilní kauzy! Úchyl měl komplice

V případu nekrofilie v litvínovské márnici vycházejí najevo další otřesné skutečnosti. Již v úterý jsme informovali o tom, že zhýralec tam vykonával soulož na mrtvých tělech. Nyní se podle našich informací ukazuje, že nebyl sám. Měl komplice, který prý doslova stál u dveří a hlídal, zatímco úchyl se ukájel uvnitř.

Policisté zatím nikoho nestíhají a nikdo nebyl obviněn, uvedla pro nova.cz policejní mluvčí Alena Bartošová. Případ vyšetřují mostečtí policisté (více zde).

Na souloži s mrtvolami se podle našeho zdroje měli podílet dva muži ve věku okolo 50 let.

Jeden z můžů ale nedržel jazyk za zuby a informace se dostala až k městské policii. Ta okamžitě informovala státní policii. Policie se tak o případu dozvěděla až dlouho poté, co se ohavný čin uskutečnil. Jde prý až o několik měsíců.

Bude proto nemožné zjistit, na kterých mrtvých tělech byla soulož vykonána. Prokazování trestného činu bude pro policii bude komplikovanější.

Podle našeho důvěryhodného zdroje mohlo jít o zaměstnance některé z firem, která se v minulosti o hřbitov starala. Oběma jim hrozí za trestný čin hanobení lidských ostatků až 2 roky vězení

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz