Zpravodajství

Oheň vyhnal Českou Miss na dvůr

Devětatřicet krásek mělo ve středu ukázat, že právě ony mají na to, stát se Českou Miss 2008. Předvést se mohly ve volné disciplíně, v plavkách i večerních šatech. A dívky nebojovaly o nic menšího než o postup do finále soutěže krásy.


V porotě zasedla kromě ředitelky soutěže Michaely Maláčové i úřadující Česká Miss Lucie Hadašová. Soupeřícím dívkám, které se do semifinále probojovaly z dvanácti set přihlášených, bylo mezi 17 a 26 lety.

Až na vrcholu živé pyramidy
Semifinále bylo bohaté na originální volné disciplíny. Jedna soutěžící se snažila zaujmout komickou pantomimou, která rozesmála a roztleskala porotu. Jiná dívka zarecitovala vlastní báseň, další zahrála klasickou hudbu na flétnu. Nechyběla mnohá taneční či sportovní vystoupení včetně jednoho v čarodějnickém převleku. Porotě tuhla krev v žilách, když jedna dívka vylezla na vrchol živé pyramidy a pak vyskočila do několikametrové výšky. Naštěstí ji její šikovné kolegyně při pádu na zem jakoby samozřejmě chytily. 

Ohnivá show do hotelu nesměla
Další soutěžící se převlékla do kroje a zazpívala za doprovodu cimbálovky, jiné dámy hrály na klavír, další dokázala své šermířské umění. Porota se od jedné krásky dočkala i žhavého koktejlu Sex on the beach. Z bezpečnostních důvodů museli všichni přítomní z útulného hotelu na dvůr, a to kvůli ohni. Dvě dívky se totiž ve volné disciplíně blýskly fire show.

Dvanáctka už je kompletní
Ředitelka soutěže před závěrečným verdiktem uvedla, že někdy se hlásí dívky s uměleckými fotografiemi, a když je vidí porota naživo, je zklamaná. Jindy dorazí obyčejné fotky z dovolené a na castingu se pak objeví jejich ve skutečnosti o moc hezčí majitelka. Ve finále, které proběhne živě na obrazovkách TV Nova 2. února, uvidí diváci Romanu Antonínovou, Elišku Bučkovou, Anetu Faitovou, Šárku Frýbortovou, Elisavet Charalambidu, Michaelu Lámerovou, Lucii Matušovou, Hanu Svobodovou, Aneta Sychrovou, Kateřinu Šamanovou, Kateřinu Štosovou a Adélu Vartovou.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz