Zpravodajství

VIDEO: Co Český slavík v televizi neukázal

VIDEO: Co Český slavík v televizi neukázal

Naše kamera se podívala tam, kam se kromě vybraných lidí ze štábu a několika účinkujících nikdo nedostal - do Státní opery v sobotu odpoledne, kdy se na generální zkoušce dolaďovaly detaily. Navíc jsme po slavnostním ceremoniálu vyzpovídali jediného čerstvého držetele Zlatého slavíka, Lucii Bílou.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Anketu populární hudby od její novodobé historie režíruje zkušený matador Jiří Adamec. Pokud jste zvědaví, jak se moderátor Leoš Mareš s režisérem na generálce špičkoval, pak shlédněte naši reportáž.

Po skončení přímého přenosu se ocenění odebrali na tiskovou konfereci. Největší napětí letos vládlo kolem Karla Gotta a dvojice Lucie Bílá versus Aneta Langerová. Proto jsme se desátým zlatem oceněné Lucie Bílé ptali, zda předávání prožívala jako boj s Anetou. „Boj? Myslíte, že přestaneme zpívat, když budeme já nebo Anetka desáté? Nepřestaneme. Nás to prostě strašně baví," uvedla rozzářená Bílá.  

Slavíka čekají změny
Podobnou radost ze svého ocenění měl Josef Vágner, syn známého skladatele Karla Vágnera, který tvrdil, že cenu oslaví s kamarády na horách. „Chystáme na příští ročník určitá překvapení," slíbil šéf pořádající agentury Jaroslav Těšínský. "Chtěli bychom přijít s nějakými novinkami, možná oživit některé kategorie nebo vymyslet nějaké nové kategorie, ale zatím je to ve stádiu přemýšlení a zrodu."

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz