Zpravodajství

Hledanou dívku našli mrtvou v kolejišti

Policie vyšetřuje záhadné úmrtí jedenadvacetileté B. K. z Prahy 4. Čtyři dny byla nezvěstná a nalezena byla na opačném konci Prahy. Policisté objevili její tělo v úterý 11. prosince dopoledne na Praze 6 v kolejišti směrem na Suchdol u ulice Podbabská. Náš portál o tom informoval kriminalista Michal Drechsler.

Podle kriminalistů byla buď sražena vlakem nebo z jedoucího vlaku vyhozena. Případ dále vyšetřují. 

Pro všechny blízké a policisty je na tomto tragickém případu záhadné místo nalezení dívčina těla. Naposledy se totiž loučila se svým přítelem v pátek 7. prosince v noci na stanici metra Florenc, odkud odjížděla domů.

Podle policie měla dívka u sebe černý látkový batoh a v něm doklady s diářem. Tyto věci však u dívčina těla nebyly nalezeny.

Kriminalisté prosí všechny, kteří tuto dívku viděli v noci ze 7. na 8. prosince na cestě mezi Florencí a Prahou 6 například v MHD, aby kontaktovali policii.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Píše se na Deník.cz