Zpravodajství

Na VŠE řádil „Lord Hoven"

Vysokou školu ekonomickou na Jižním Městě trápí neznámý fantom zvaný "Lord Hoven". Ten řádí na místních toaletách, kde na zdech rozmazává lidské exkrementy. Pomočuje sedačky, na kterých sedí studenti. Zaměstnanci i studenti školy jsou v šoku. Díky tomuto vandalovi musely být uzavřeny pánské záchody. Neznámý vandal devastuje svými exkrementy i jiná místa. Více se dozvíte v reportáži Televizních novin.


Podle našich informací se nejedná o studenta školy, ale spíše o psychicky narušeného člověka. Pachatel si na toalety exkrementy nosí. Množství materiálu, které při vandalství spotřebuje, není totiž běžný člověk schopen za den sám vyprodukovat.

I správci vysokoškolských areálů  došla trpělivost a dokonce napsal i varování. V něm informuje, že musely být uzavřeny pánské záchody. „Nebylo to z důvodů technické poruchy, ale protože mezi námi je úchylný člověk," napsal správce Vlastimil Chládek ve svém dokumentu.

„Lejna maže po míse i zvenku a hlavně maže lejna po stěnách kabinky, potom se lejnem podepíše L.H. Dlouhou dobu jsme nevěděli, co to znamená. Pak nám napsal, že „Lord Hoven"...," píše správce v dokumentu.

Zdroj: oficiální zdroj

Poté, co na škole uzavřeli toalety, se Lord H. znovu ozval s výhružkou: „Znemožnili jste mi s...ní, tak tady na to budu ch..t." (močit)

Vysokoškolské toalety však nejsou jeho jediným místem působení. Zjistili jsme i další místa, kde Lord H. komplikuje život úklidovým četám. Policie už o případu také ví.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz