Zpravodajství

Na VŠE řádil „Lord Hoven"

Vysokou školu ekonomickou na Jižním Městě trápí neznámý fantom zvaný "Lord Hoven". Ten řádí na místních toaletách, kde na zdech rozmazává lidské exkrementy. Pomočuje sedačky, na kterých sedí studenti. Zaměstnanci i studenti školy jsou v šoku. Díky tomuto vandalovi musely být uzavřeny pánské záchody. Neznámý vandal devastuje svými exkrementy i jiná místa. Více se dozvíte v reportáži Televizních novin.


Podle našich informací se nejedná o studenta školy, ale spíše o psychicky narušeného člověka. Pachatel si na toalety exkrementy nosí. Množství materiálu, které při vandalství spotřebuje, není totiž běžný člověk schopen za den sám vyprodukovat.

I správci vysokoškolských areálů  došla trpělivost a dokonce napsal i varování. V něm informuje, že musely být uzavřeny pánské záchody. „Nebylo to z důvodů technické poruchy, ale protože mezi námi je úchylný člověk," napsal správce Vlastimil Chládek ve svém dokumentu.

„Lejna maže po míse i zvenku a hlavně maže lejna po stěnách kabinky, potom se lejnem podepíše L.H. Dlouhou dobu jsme nevěděli, co to znamená. Pak nám napsal, že „Lord Hoven"...," píše správce v dokumentu.

Zdroj: oficiální zdroj

Poté, co na škole uzavřeli toalety, se Lord H. znovu ozval s výhružkou: „Znemožnili jste mi s...ní, tak tady na to budu ch..t." (močit)

Vysokoškolské toalety však nejsou jeho jediným místem působení. Zjistili jsme i další místa, kde Lord H. komplikuje život úklidovým četám. Policie už o případu také ví.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz