Zpravodajství

Bratři Jacksonové se vrací - i s Michaelem!

Kdysi tak slavná skupina Jackson 5, v níž jako malý chlapec spolu s bratry působil i Michael Jackson, se rozhodla na letošního Silvestra opět sejít a uspořádat "největtší mejdan všech dob".

Michael přiletí na show vrtulníkem, aby předvedl výběr svých největších hitů, do Studio 72 Clubu v Atlantě, kde se potká celá jeho rodina pod vedením třetího manžela své sestry Janet, hudebního producenta Jermaina Dupriho.

Dupri, který celou akci vymyslel a organizuje, tvrdí, že nikdo z přítomných dosud podobnou show neviděl. Zvlášť si prý dá záležet na ohromném půlnočním ohňostroji, kvůli kterému vyžene všechny návštěvníky klubu ven na parkoviště.

Už před měsícem ohlásili bratři Michael, Jermaine, Marlon, Tito a Jackie, že v příštím roce chystají světové turné opět pod hlavičkou staré známé firmy Jackson 5, která zářila v sedmdesátých letech. Od roku 1984 se už všichni bratři spolu na pódiu nesešli. Co ukážou po čvrt století, je velká otázka. První, kdo budou znát odpověď, jsou hosté silvestrovského večírku v Atlantě.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz