Zpravodajství

VIDEO: Předčasná ejakulace zabránila znásilnění ve křoví

VIDEO: Předčasná ejakulace zabránila znásilnění ve křoví

S případem pokusu o znásilnění se nyní musejí vypořádat kladenští policisté. V sobotu kolem jedné hodiny ráno se tam v ulici Petra Bezruče pokusil pachatel znásilnit 24letou ženu. Našemu serveru to sdělila kladenská policejní mluvčí Jana Dětská. Reportáž připravuje Ondřej Špalek.

Zdroj: TV Nova

"Neznámý pachatel chytil ženu zezadu za krk," uvedla mluvčí. Poté svou oběť zatáhl do křoví, kde ji chtěl znásilnit. Podle našich informací se ženě podařilo uniknout násilníkovi bez větší újmy na zdraví. Pachatel totiž předčasně ejakuloval.

Policie popisuje pachatele jako muže střední postavy, kterému je 20 až 30 let. "Na sobě měl tmavé oblečení a kapuci," řekla Dětská. "Mluvil češtinou s východoslovankým přízvukem," dodala.

Kladenská policie teď radí ženám, aby v noci samy raději nikam nechodily. Řádění neznámého fantoma totiž může vypuknout znovu.

V Kladně bylo za celý letošní rok znásilněno dvanáct žen a dívek. Policistům se podařilo objasnit pět případů.

Kladenský přízrak

Na přelomu loňského a letošního roku se na Kladensku stala obětí zákeřného pachatele trojice žen. Dívky od 18 do 19 let se vracely z taneční zábavy, násilník je překvapil zezadu a znásilnil.

"Prokazatelně se dopustil tří znásilnění. Dvě se stala na Štědrý den a další zhruba tři týdny poté, všechna měla stejný průběh, násilník na ženy zaútočil zezadu, udeřil je do hlavy, vyhrožoval jim a pak na nich vykonal klasickou soulož," řekla tehdy mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

"Nemohu potvrdit ani vyvrátit, že se jedná o stejnou osobu," řekla nyní Dětská. "Vše ukáže až další vyšetřování," dodala.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz