Zpravodajství

VIDEO: Předčasná ejakulace zabránila znásilnění ve křoví

VIDEO: Předčasná ejakulace zabránila znásilnění ve křoví

S případem pokusu o znásilnění se nyní musejí vypořádat kladenští policisté. V sobotu kolem jedné hodiny ráno se tam v ulici Petra Bezruče pokusil pachatel znásilnit 24letou ženu. Našemu serveru to sdělila kladenská policejní mluvčí Jana Dětská. Reportáž připravuje Ondřej Špalek.

Zdroj: TV Nova

"Neznámý pachatel chytil ženu zezadu za krk," uvedla mluvčí. Poté svou oběť zatáhl do křoví, kde ji chtěl znásilnit. Podle našich informací se ženě podařilo uniknout násilníkovi bez větší újmy na zdraví. Pachatel totiž předčasně ejakuloval.

Policie popisuje pachatele jako muže střední postavy, kterému je 20 až 30 let. "Na sobě měl tmavé oblečení a kapuci," řekla Dětská. "Mluvil češtinou s východoslovankým přízvukem," dodala.

Kladenská policie teď radí ženám, aby v noci samy raději nikam nechodily. Řádění neznámého fantoma totiž může vypuknout znovu.

V Kladně bylo za celý letošní rok znásilněno dvanáct žen a dívek. Policistům se podařilo objasnit pět případů.

Kladenský přízrak

Na přelomu loňského a letošního roku se na Kladensku stala obětí zákeřného pachatele trojice žen. Dívky od 18 do 19 let se vracely z taneční zábavy, násilník je překvapil zezadu a znásilnil.

"Prokazatelně se dopustil tří znásilnění. Dvě se stala na Štědrý den a další zhruba tři týdny poté, všechna měla stejný průběh, násilník na ženy zaútočil zezadu, udeřil je do hlavy, vyhrožoval jim a pak na nich vykonal klasickou soulož," řekla tehdy mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

"Nemohu potvrdit ani vyvrátit, že se jedná o stejnou osobu," řekla nyní Dětská. "Vše ukáže až další vyšetřování," dodala.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz