Zpravodajství

VIDEO: Násilník ohrožuje ženy v Českých Budějovicích

VIDEO: Násilník ohrožuje ženy v Českých Budějovicích

Ozbrojený lupič přepadává ženy v Českých Budějovicích. Naposledy zaútočil v pondělí v panelovém domě na 19letou dívku. Minulý týden také pořezal barmanku.

Zdroj: HZS

České Budějovice drží letos rekord v loupežných přepadeních. Jejich počet se přehoupl přes stovku. Série přepadení, která se objevila v posledních dnech, ukazuje na jednoho lupiče. Ten útočí na ženy hlavně večer a je mu úplně jedno, kde je přepadne.

V pondělí se 19letá dívka vracela domů. Když vcházela do dveří, tak si všimla, že za ní jde muž. Myslela si, že je z domu, a tak nechala otevřeno. Do výtahu nastoupili společně a během několika vteřin na ni muž vytáhl nůž. Chtěl po ní peníze.

Dívka začala křičet o pomoc a tím ho zřejmě vylekala, protože utekl. Nožem ji naštěstí nepořezal. Podle výpovědi napadené jde o 20letého muže, který má krátké černé vlasy a v obličeji akné. Přepadená dívka měla tentokrát štěstí, hůře dopadla minulý týden 20letá barmanka, kterou lupič nožem pořezal a skončila v nemocnici. Policie má popis lupiče a podle našich informací je otázkou několika dní, kdy skončí ve vazbě.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz