Zpravodajství

Ozbrojenec v Liberci: Odpálím ruční granát!

Na celé dopoledne uzavřela police jednu z ulic v Liberci. V jednom z bytů se totiž zabarikádoval muž a vyhrožoval, že odpálí ruční granát. Policisté evakuovali všechny obyvatele z okolních domů. Muž se nakonec policii vzdal. Pyrotechnik zjistil, že granát byl pouze cvičná maketa. Policie se teď rozhoduje, z čeho muže obviní.

Vše začalo tím, že si pro 50letého muže přišla policie. Ve věznici na něj už totiž netrpělivě čekali a jemu se tam před Vánoci zřejmě moc nechtělo.

Výhrůžkami muž rozjel velkou policejní akci. Policisté místo uzavřeli. Začali s mužem vyjednávat. Policejní akce zablokovala na celé dopoledne libereckou Havlíčkovu ulici. Před policejní páskou mrzli nedobrovolně lidé, kteří se nemohou dostat domů.

Muž si s policisty přes dveře bytu povídal celou hodinu, než pochopil, že by na místo mohly přijet i oddíly speciální zásahové služby a tak jako tak ho zpacifikovat.

Tím ale lidem trápení neskončilo. Čekat museli venku dál. Byt musel ještě prohlédnout pyrotechnik. Granát, který tu našel, by ale nikomu neublížil.

Celá akce skončila něco po poledni. Zatčený muž teď může vánoční čas v kriminále využít třeba k rozjímání, kolik k jeho trestu, který si začal odpykávat, mu policisté ještě nadělí.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz