Zpravodajství

Lístky na Kylie Minogue jsou již v prodeji

Kylie Minogue se rozjela na své světové turné, v jehož rámci se v květnu zastaví také v Praze. Nemáte-li stále ještě nápady na vánoční dárky, máme pro vás jeden z možných tipů. Vstupenky na její koncert jsou již od tohoto týdne v prodeji.

Předprodej vstupenek na jeden z nejočekávanějších koncertů příštího roku započal ve středu přesně hodinu a patnáct minut po půlnoci. Lístky jsou rozděleny do několika kategorií - na stání a na sezení, v cenách od 1300 do 2000 korun.

Australanka Kylie Minogue svou kariéru odstartovala již ve svých jedenácti letech, tehdy však jako začínající herecká hvězdička v seriálu Skyways. První singl - demo nahrávka písně Locomotion - se v roce 1987 okamžitě vyhoupla na první příčky hitparád. Neúnavnou prací a ohromnou písní vydává řadu alb, hraje v mnoha filmech. V současnosti je nejprodávanější ženskou umělkyní hudebního světa. Jedenáct řadových a nespočet kompilačních desek mluví samo za sebe. Kylie je také držitelkou několika ocenění a jednou cenou Grammy pro rok 2003 za album Come Into My World.

V loňském roce podstoupila Kylie Minogue onkologickou operaci, rakovina prsu jí byla diagnostikována o rok dříve... Za nedlouho po zákroku se však již opět vrací na pódia, aby pokračovala v přerušeném turné Showgirl Homecoming Tour.

Koncem letošního listopadu vydala Kylie nové album s názvem X a oznámila termíny světového turné. Prahu čeká jeden z nejvýpravnějších koncertů současnosti - KylieX2008 - 12. května 2008.

10:15

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz