Zpravodajství

Krvavá noc v Karlových Varech

Krvavá noc v Karlových Varech

Brutální konflikt otce a nevlastního syna stojí za noční střelbou v Karlových Varech. Zjistil to reportér František Nyklas. I nad dalšími okolnostmi případu zůstává rozum stát.

Zdroj: TV Nova

„Nevlastní pětadvacetiletý syn napadl svého otce. Způsobil mu velká zranění na hlavě a tržné rány. Otec se bránil a střelil útočníka z bezprostřední blízkosti 2x do hrudi a do břicha," uvedl pro náš portál Nyklas.

Střílelo se ráží 4,5 mm

Ke střelbě došlo kolem půlnoci v bytě panelového domu v okrajové části Karlových Varů. Zbraní byla tzv. Flobertka ráže 4,5 mm. Na tu obvykle není třeba zbrojní pas. Policie zatím nesdělila k případu podrobnosti. Záhadou zatím je, že krvavé stopy byly nalezeny i v okolí domu. Jeden zraněný pravděpodobně před druhým utíkal.

Stav postřeleného je vážný
Sanitky převezly do nemocnice v Karlových Varech oba dva zraněné. Stav postřeleného muže je vážný. Byl proto převezen do nemocnice v Plzni, kde se podrobil operaci. Nyní je jeho stav stabilizovaný. 

Jedná se o domácí násilí?

Šokující skutečnosti sdělili našemu reportérovi sousedé. Podle nich starší muž vyženil dva syny. Manželka se s ním potom rozvedla, ale oba syny mu nechala nastěhované v bytě. Ti se pak údajně mohli dopouštět na nevlastním otci domácího násilí. Noční událost je tak vyvrcholením dlouhodobých sporů.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz