Zpravodajství

Krvavá noc v Karlových Varech

Krvavá noc v Karlových Varech

Brutální konflikt otce a nevlastního syna stojí za noční střelbou v Karlových Varech. Zjistil to reportér František Nyklas. I nad dalšími okolnostmi případu zůstává rozum stát.

Zdroj: TV Nova

„Nevlastní pětadvacetiletý syn napadl svého otce. Způsobil mu velká zranění na hlavě a tržné rány. Otec se bránil a střelil útočníka z bezprostřední blízkosti 2x do hrudi a do břicha," uvedl pro náš portál Nyklas.

Střílelo se ráží 4,5 mm

Ke střelbě došlo kolem půlnoci v bytě panelového domu v okrajové části Karlových Varů. Zbraní byla tzv. Flobertka ráže 4,5 mm. Na tu obvykle není třeba zbrojní pas. Policie zatím nesdělila k případu podrobnosti. Záhadou zatím je, že krvavé stopy byly nalezeny i v okolí domu. Jeden zraněný pravděpodobně před druhým utíkal.

Stav postřeleného je vážný
Sanitky převezly do nemocnice v Karlových Varech oba dva zraněné. Stav postřeleného muže je vážný. Byl proto převezen do nemocnice v Plzni, kde se podrobil operaci. Nyní je jeho stav stabilizovaný. 

Jedná se o domácí násilí?

Šokující skutečnosti sdělili našemu reportérovi sousedé. Podle nich starší muž vyženil dva syny. Manželka se s ním potom rozvedla, ale oba syny mu nechala nastěhované v bytě. Ti se pak údajně mohli dopouštět na nevlastním otci domácího násilí. Noční událost je tak vyvrcholením dlouhodobých sporů.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz