Zpravodajství

VIDEO: Studenti prodávali kapry, ukradli jim kasu

VIDEO: Studenti prodávali kapry, ukradli jim kasu

Smutný je příběh dvou studentů, kteří si chtěli před Vánocemi vydělat slušné peníze. Jeli až ze Vsetína prodávat kapry na Litoměřicko.

Zdroj: TV Nova

Jenomže jim v sobotu večer někdo celou tržbu za prodané ryby ukradl. Studenti nejen že přišli o výdělek, ale ještě asi budou muset doplatit.
Jana a Petr jsou studenti ze Vsetína. Dostali lákavou nabídku. Sice měli strávit několik dní v Roudnici nad Labem, v mrazu, a přitom si ruce máčet v ledové vodě. Ale na oplátku za to měli inkasovat slušné peníze.

Od středy prodali přes 500 metráků ryb. V kase už tedy byl dost slušný balík peněz. Celé dny trávili na mrazu ve venkovním stánku. V noci z auta hlídali ryby v kádích. Vše šlo hladce. Až do sobotního večera. To jim oběma zamrzl i úsměv na rtech. Někdo jim během zlomku vteřiny celou tržbu ukradl. Z kasy si odnesl asi 40 tisíc korun.
Oba studenti teď místo dobrého výdělku za brigádu musí z vlastní kapsy veškeré peníze doplatit. Jana a Petr rozhodně nestráví šťastné a veselé Vánoce.

Policie tvrdí, že šance dopadení pachatele je takřka nulová. Je tu ale ještě jedna možnost. A to ta, že by zloděj zpytoval svědomí a ukradené peníze šel studentům vrátit.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz