Zpravodajství

VIDEO: Tři mrtví na Olomoucku: lidé vzpomínají

VIDEO: Tři mrtví na Olomoucku: lidé vzpomínají
Zdroj: HZS

Policie stále vyšetřuje okolnosti pondělní tragické nehody na Olomoucku. Při ní na místě zemřeli tři mladí lidé, další dívka svým zraněním podlehla v úterý pozdě odpoledne. Na místě neštěstí lidé zapalují svíčky.

Smutek zavládl i v Bystročicích, vesnici na Olomoucku, odkud obě auta plně obsazená mladými lidmi v osudný den vyjížděla. Obyvatelé Bystročic se z neštěstí nemůžou vzpamatovat.

Obě auta mířila na Štědrý den do kostela na Svatý Kopeček na půlnoční mši. Když vyjeli z Olomouce, projížděli touto starou lipovou alejí. Ta se postupně obnovuje a v osudné zatáčce je už jen jediný starý strom. Právě do něj obě auta narazila.

V autech cestovalo celkem devět mladých lidí. Tři z nich zemřeli na místě, další patnáctiletá dívka svým vážným zraněním podlehla včera. V olomoucké nemocnici zůstávají tři zranění. Dva mladíci, kteří měli otřes mozku, půjdou domů zítra nebo pozítří.

Podle policie stále platí, že za nehodu může s největší pravděpodobností riskantní jízda, obě auta se zřejmě v zatáčce ve vysoké rychlosti předjížděla.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz