Zpravodajství

Nebožtík odeslal svým blízkým vánoční přání z nebe

Chet Fitch nanejvýš překvapil přátele a příbuzné ručně psanými vánočními pohlednicemi, které poslal dva měsíce po smrti.

Pan Fitch, který zemřel v říjnu ve věku 88 let, poslal 34 ručně psaných vánočních přání, na nichž bylo jako zpáteční adresa uvedeno "Nebe". V přání stálo, že Bůh prý povolil panu Fitchovi poslat přání zpět na Zemi. Nakonec se ale ukázalo, že celý kousek plánovala s panem Fitchem místní kadeřnice, Patty Deanová. Přiznala se, že pan Fitch s nápadem přišel už v roce 1987, kdy řekl, že i po smrti by rád ještě jednou provedl nějaký kanadský žertík. Jak uvádí BBC, na pohlednicích stálo: "Zeptal jsem se Pána Boha, jestli bych se nemohl vrátit a poslat pár pozdravů. Napřed to odmítnul, ale nakonec jsem ho přesvědčil a on řekl, že jo, ale ať ho moc nepokouším. Asi vás za nějaký čas uvidím tady nahoře. Zatím ale jen přeji šťastné Vánoce." Přátelé a příbuzní byli velmi překvapeni a pobaveni.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz