Zpravodajství

Rozhodčí vytáhl nejdřív červenou kartu, potom pistoli

Když se fotbalové utkání a fanoušci začali vymykat kontrole po vyloučení hráče, malajský rozhodčí se rozhodl horké hlavy zklidnit několika varovnými výstřely do vzduchu.

Rozhodčí, který je také policistou, ukázal místnímu hráči červenou kartu za faulování. Když spoluhráči vyloučeného provinilce začali dávat hlasitě najevo nespokojenost, rozhodčí si doběhl do hlídkového vozu pro pistoli.

"Vyšetřujeme, zda byl policista oprávněn k užití služební zbraně a také se snažíme zjistit, proč ji s sebou vzal na fotbalový zápas," řekl policejní náčelník Hussin Ismail z jižního státu Johor reportérům. Ve vazbě zatím skončilo jak pět fotbalistů, tak i střílející rozhodčí.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz