Zpravodajství

Průšvihářům roku kraluje Amy Winehouseová

Ke konci roku vznikají nejrůznější žebříčky, od soupisu nejlépe oblečených celebrit po nejhůře hospodařící podnikatele... a také největší průšviháře roku. Vítězné čtveřici letos kraluje zpěvačka, stejně obdivovaná, jako oduzovaná: Amy Winehouseová.

Mezi čtyřmi největšími potížisty roku je ovšem jen jediný muž. Rocker se slabostí pro drogy a modelky, frontman skupiny Babyshambles Pete Doherty. Jeho bouřlivý vztah s modelkou Kate Mossovou zaměstnával bulvární tisk velmi pravidelně. Oba dva se na začátku roku rozhodli podstoupit léčebnou kůru, ale Petova vášeň pro drogy byla silnější a kvůli jejich držení byl zadržen dokonce dvakrát během jediného dne.

První ze tří oceněných dam je Lindsay Lohanová, která poněkud rychle vyrostla z podoby sladkého náctiletého andílka a naučila se objednávat panáka za panákem rychlostí otrlého námořníka. V jejím nabouraném mercedesu objevila policie v březnu kokain. Jedenadvacetiletá hvězda se snaží se svými problémy vyrovnat za pomoci odborníků, ale zdaleka nemá vyhráno.

Třetí do party je Britney Spearsová. Kde začít s jejími životními katastrofami? Nešťastná bývalá popová princezna se letos pokusila především o velmi nepovedený comeback a vydala nezajímavou píseň, u které pevně doufla, že půjde o hit. Co je ale horšího, také prohrála soudní válku o dva syny, které má s Kevinem Federlinem.

Ovšem největším průšvihářem roku se stala na webu femalefirst jednoznačně Amy Winehouseová, jedna z velkých slibných hvězd pop britské pop music. Její alkoholová a drogová závislost je ovšem možná jen součástí její překvapivé a šokující image. Na druhou stranu na ní asi přece jen něco bude, protože lékaři jí zakázali ze zdravotních důvodů do konce roku vystupovat. Ona sama prý má ale do roku 2008 jen ta nejlepší předsevzetí.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz