Zpravodajství

Angelina věří v zázračné účinky kaviáru

Herečka Angelina Jolieová překročila magickou třicítku a začíná se blíže věnovat zkoumání své pleti. Výsledek ji příliš nepotěšil a zvlášť v posledních měsících ji starosti s kvalitou pleti začaly přímo trápit. Rozhodla se tedy vyzkoušet starý, avšak roky zapomenutý prostředek: kaviár.

Především si prý dělá hollywoodská kráska starosti s žilkami, které jí na pažích, rukách i na čele začaly vystupovat poté, co v poslední době zhubla. Začala si tedy dopřávat kúry, při které se užívá kaviár z jeseterů pěstovaných na jihu Francie. Jedno takové ošetření stojí 200 dolarů (3 800 Kč) a trvá skoro tři hodiny. Napřed přichází zábal, který má napomoci tomu, aby tělo vypotilo různé toxiny. Pak přijde na řadu krém, který má odpomoci od "povolené kůže a ztráty elasticity". Odborníci se domnívají, že kaviár pleti pomáhá díky vysokému obsahu olejů a proteinů.

Na obličej si Angelina dává masky na zvláčnění pleti. Jak uvádí server FemaleFirst, hvězda filmu Beowulf není v Hollywoodu jediná, která sází na kaviár. Na ošetření pleti ho prý užívá i Gwyneth Paltrowová, Sir Mick Jagger, Kate Mossová či návrhářka Stella McCartneyová.

Veškeré domněnky o tom, že zhubnutí slavné manželky slavného manžela v poslední době má původ v onemocnění, však Angelina odmítá: "Vždycky jsem byla štíhlá a letos jsem ztratila matku a bylo toho na mne dost. Mám čtyři děti a nedávno jsem přestala kojit - nebylo to lehké, dávat pozor na správnou výživu. Nic víc v tom není."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz