Zpravodajství

VIDEO: Mejdan roku z Václaváku přilákal to nejlepší ze showbyznysu

VIDEO: Mejdan roku z Václaváku přilákal to nejlepší ze showbyznysu

Silvestrovská show na pražském Václavském náměstí bude už podruhé bezkonkurenčně největším rozloučení se starým rokem u nás. Dívejte se na TV Nova od 20:00!

Top zpěváci

Na Václaváku zaznějí ty největší hity od osobností jako Karel Gott, Dan Bárta, Helena Vondráčková, Ewa Farna, Miro Žbirka, Gipsy.cz, Wanastowi Vjecy, Václav Neckář, 4TET, Petr Kolář, Petr Muk, Lucie Vondráčková, Michal David, Marie Rottrová, Věra Špinarová, Michal Hrůza, Lenka Dusilová, Josef Vojtek, Petr Spálený, Petr Bende, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Lou Fanánek Hagen, Pražský výběr, Rock´n´roll Band Marcela Woodmana a další. Moderují: Roman Ondráček a Miloš Pokorný alias duo Těžkej Pokondr

Top baviči

Smějeme se nejvtipnějším scénkám a vtipům s největšími baviči. Mezi účinkujícími nebudou chybět Milan Pitkin, Václav Vydra, Jana Paulová, Luděk Sobota, Josef Polášek, Tereza Bebarová, Adéla Gondíková, Jaroslava Obermajerová, Patrik Hezucký, Jitka Asterová, Oldřich Navrátil, Jana Boušková, Miluše Bittnerová, Václav Svoboda, Petr Jablonský, Petr Martinák a další.

Moderují: Dalibor Gondík a Otakar Brousek ml.

Slavnostní přípitek pronesou hvězdy nováckých seriálů. Diváci naší televize se tak mohou těšit např. na Kateřinu Brožovou a Petra Rychlého.

Diváci by neměli mít u sebe žádné lahve a žádnou pyrotechniku, protože s těmi vás sem ochranka nepustí.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz