Zpravodajství

Topolánek a Paroubek: nová doba, nové ženy a nové šaty

Topolánek a Paroubek: nová doba, nové ženy a nové šaty
Zdroj: TV Nova

V roce, který za pár hodin skončí, prošli radikální změnou dva nejvlivnější čeští politici. Tedy alespoň co se oblékání týká. Zatímco premiér si oblíbil módu pro mladé, předseda nejsilnější opoziční strany objevil kouzlo kvalitního oblečení. Tedy přesněji řečeno kvalitních obleků. Příčina je u obou jinak velmi odlišných osobností stejná, jsou to mladší partnerky.

Padnoucí oblek a kravata. Když ale skončí oficiality, je Mirek Topolánek úplně jiný. V poslední době šatník omladil. Na výkonné rady ODS neváhá přiběhnout v sandálech, jako by si odskočil z pláže. A tohle triko by mu nejspíš záviděl lecjaký náctiletý.

Na tenise Topolánek vypadá jako Španěl Nadal. Aspoň tedy co se oblečení týká. Není však jediným politikem, který se mění doslova před očima. Když se zadíváte na tyto fotky z minulých let, jistě mi dáte za pravdu, žádná sláva. Jiřímu Paroubkovi na eleganci nepřidalo ani to, když chodil propocený. Teď ale miluje značkové obleky a kravaty.

Oba politici se začali měnit v době, kdy se po jejich boku objevily nové mladé ženy. Ne každý je však ochotný si to přiznat.

Za vším hledejte ženy. U Paroubků se mění také životospráva. Nemáme prý však čekat, že by se z Paroubka stal nějaký atlet.

Jak se shodují rodinní přátelé, špičkového sportovce nemá doma ani paní Paroubková, ani paní Talmanová.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz