Zpravodajství

VIDEO: Mezi kontejnery hořeli dva bezdomovci

VIDEO: Mezi kontejnery hořeli dva bezdomovci

K hrůznému případu došlo v noci na čtvrtek v pražské čtvrti Břevnov. Mezi hořícími odpadky tam policisté našli dva bezdomovce v plamenech. Oba bezdomovce odvezla záchranka s vážnými zraněními do nemocnice.


Bylo po druhé hodině ráno, když na tísňovou linku někdo zavolal, že u prodejny potravin hoří pravděpodobně kontejnery. Jenomže když hasiči přijeli na místo, zjistitli, že tu sice hoří odpad, ale také dva bezdomovci.

 

Podle našich informací by oba měli být mimo ohrožení života. Záhadou ale zůstává, proč začali hořet. Kriminalisté mají dvě verze. Buď muže někdo polil hořlavinou a zapálil, nebo se podpálili sami, když spali mezi hromadou odpadků. Hořet prý mohlo začít například od cigarety.

 

Policisté na místě zajistili i důležité důkazy, jako je například zapalovač. Oblečení odešlou na expertizu, která jim napoví, zda byly šaty před požárem polité například benzínem. Nejvíc jasno jim ale do případu vnese dnešní výslech obou popálených bezdomovců.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz