Zpravodajství

Jaro se ponese v duchu EMO-PUNK-ROCKU!

Jaro se ponese v duchu EMO-PUNK-ROCKU!

Už 30. března se českým fanouškům po dlouhém čekání na jednu z největších punk-rock a emo kapel splní jejich sen. Good Charlotte, tato talentovaná skupina, totiž konečně zazpívá i v Praze.


Po dlouhé době se podle kritiků zrodila skupina, která má dost invence i energie, aby se stala novým vlajkonošem americké neo-punkové scény. Kalifornští Good Charlotte jsou skvělou a talentovanou mladou skupinou, po které nejen fanoušci šílí, ale i kritici ji mají rádi.

Skupinu založila dvojčata Joel Madden a Benji Madden a Billy Martin, Paul Thomas, Dean Butterworth v Marylandu, ve státě Florida. Kapela dostala jméno podle dětské knížky, kterou však nikdo z nich nikdy nečetl. Své první vystoupení si odbyli v sousedově sklepě, kam si je přišlo poslechnout zhruba 20 lidí. Kapela byla kompletní až později, kdy se k Benjimu, Joelovi a Paulovi přidal kytarista Billy.

Více o skupině najdete na stránkách hitparády Eso, ve které zabodovali například se songy Girls & Boys, Hold On a I Just Wanna Live.

V březnu 2007 vydali své zatím poslední album - Good Morning Revival. Toto album se poněkud odlišuje od předchozích, tentokrát poukazuje na ty lepší věci v životě. Nakolik jde o nadsázku, či naopak o reálný předpoklad, můžete posoudit sami již v březnu od 20.00 v pražském Kongresovém centru. Vstupenky jsou už nyní v prodeji a stojí od 590 korun.

10:15

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz