Zpravodajství

Michael Jackson nepřesažitelným rekordmanem

Michael Jackson nepřesažitelným rekordmanem

Jiní se staví na hlavu nebo musi podat ten nejlepší sportovní výkon, aby se dostali do Guinessovy knihy rekordů. Michaelovi Jacksonovi však zatím stále stačí vydat jen desku, aby patřil k nejvlivnějším a nejuznávanějším umělcům.


Na českém hudebním trhu nyní vychází jeho speciální edice alba Thriller, která vzniká u příležitosti 25. výročí od prvního vydání tohoto celosvětově nejprodávanějšího alba všech dob. Na desce najdete nové remixy klasických Jacksonových skladeb, za kterými stojí současní hudebníci Kanye West, Will.i.am a Akon. Thriller - 25th Anniversary Edition bude ale také obsahovat celé původní album rozšířené o sedm bonusových skladeb a DVD, na kterém se objeví i průkopnické krátké filmy Michaela Jacksona.
Album obdrželo 27 platinovýc h desek od RIAA a v USA získalo dvě diamantové desky. V roce 1985 bylo album Thriller dokonce zapsáno do Guinessovy knihy rekordů jako nejprodávanější album všech dob a tento rekord nebyl dosud překonán. 
Možná i díky tomu byl Michaeel Jackson jmenován nejprodávanějším popovým zpěvákem milénia a od American Music Awards obdržel cenu Zpěvák století.
Album bude na celém světě k dostání v týdnu od 11. února 2008 a bude také obsahovat osobní vzkaz Michaela Jacksona pro fanoušky, který napsal speciálně při příležitosti vydání této exkluzivní nahrávky.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz