Zpravodajství

VIDEO: Policisté objevili velkopěstírnu konopí

VIDEO: Policisté objevili velkopěstírnu konopí

Kolínští kriminalisté rozprášili dealery marihuany. V noci na čtvrtek zadrželi dva muže, kteří prý touto drogou zásobovali celý okres Kolín. Při domovní prohlídce zajistili kompletní plně automatizovanou velkopěstírnu konopí.

Zdroj: TV Nova

Začalo to úplně banální silniční kontrolou. Dva muže ve věku 23 a 31 let zastavili v noci kolínští policisté. Když ale mladíci otevřeli okénko, linul se z auta podivný zápach. Stačilo se podívat na zadní sedačky. Měli tam přes 20 rostlin konopí.

Pak už vše dostalo rychlý spád. Mladíci přiznali, že doma mají podobných rostlin víc. Policisté se tam tedy vypravili a objevili kompletní plně automatizovanou velkopěstírnu marihuany.

Policisté oba muže zadrželi. Rostliny jim zabavili a poslali je na expertizy.

O tom, jestli oba muži skončí ve vazbě, rozhodne zítra kolínský soud.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz