Zpravodajství

Nejhorší Vánoce lady McCartneyové

Čtyřletá Beatrice McCartneyová zažila první Vánoce tak, jak je zná většina dětí rozvedených rodičů. A hned se vším všudy - předraženými dárky a hádkou rodičů.

Bývalá modelka Heather Millsová si během loňského rozchodu s ex Beatlem Sirem Paulem McCartneym získala jen velmi málo příznivců. Není divu - neskrývala nároky na nepoměrně vysokou část Paulova majetku, veřejně se srovnávala s tragicky zemřelou lady Dianou a navíc stále trvá na oslovení lady McCartneyová. A jak už to bývá, nezlepšila si reputaci ani o Vánocích, když jí přivezl bývalý manžel po svátcích zpět dceru.

"Paul popřál Heather veselé Vánoce a jí se zdálo, že použil sarkastický tón," popisuje vypjatou scénu svědek. "Tak na něj vyštěkla ´Veselé zas.... Vánoce!', a tím to začalo. Začala na něj křičet, že nevyřešeným rozvodem všem zničil Vánoce, protože ona se kvůli tomu ocitla na pokraji zhroucení, jak psychicky, tak finančně."

Beatrice naštěstí u hádky, kde došlo i na kritiku věnovaných dárků, nebyla. Paul, který nedávno prodělal sice vážnou, ale poměrně běžně prováděnou srdeční operaci, chtěl pro dceru uspořádat Vánoce, na jaké nikdy nezapomene. Za dárky neváhal utratit částku odpovídající 530 000 českých korun a vybíral podle svého vkusu pětašedesátiletého hudebníka. Paul dceři pořídil mimo jiné reprodukční soustavu od věhlasné firmy, neméně kvalitní karaoke systém, pojízdnou čtyřkolku pro Barbie, deset různých souprav panenek Barbie, pro ni samotnou dvacet kompletních oblečení i s botami z obchodního domu Harrod´s, velkou kolekci cédéček s vážnou hudbou i popem, dětskou elektrickou kytaru a klávesy. To vše však vzbudilo u matky jen vztek a pohoršení.
"Tvrdila, že to jsou všechno zcela nevhodné dárky a ona nechce, aby malou někdo nutil do určité kariéry. Prý si Paul chce dceru jen za každou cenu získat, ne jí prospět. Panenky Barbie jsou podle Heather také zcela nevhodné dárky, které jako životní vzor škodí," líčí dále hádku přítomný svědek a dodává: "Ona sama dala dceři mnohem skromnější věci. Nějaké knihy, oblečení a takové ty holčičí tretky. Není divu, že nemá peníze, když z těch požadovaných 50 miliónů liber uvidí jen zlomek, snad pětinu. A šetřit neumí."

Heather skutečně neví, jak žít skromněji. V poslední době si běžně od svých bodyguardů půjčuje na zpáteční letenku nebo u pokladny v obchodě, protože má neustále přečerpaný limit na kartě. Stále však létá první třídou a bydlí v pětihvězdičkových hotelích...

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz